KKK

Zámek č. p. 59 - Mincovna

Možnosti pronájmu

Přízemí budovy Mincovny slouží jako centrální pokladna s prodejem vstupenek pro všechny zámecké expozice. Zde jsou rovněž prostory vhodné pro pořádání kulturních a společenských akcí do kapacity cca 50 osob.

Výstava k 10. výročí existence Střední uměleckoprůmyslové škola sv. Anežky České, Mincovna, Státní hrad a zámek Český Krumlov, 2001, foto: Lubor Mrázek Výstava k 10. výročí existence Střední uměleckoprůmyslové škola sv. Anežky České, Mincovna, Státní hrad a zámek Český Krumlov, 2001, foto: Lubor Mrázek

V patře budovy, které má telefonní linky, fax a přípojku na Internet, jsou standardní galerijní prostory, využívané především pro tématické výstavy uměleckých předmětů a výtvarných prací.

Český Krumlov, seminární prostory v zámecké Mincovně, foto: Zdena Flašková

Další prostory v patře s nevšedním výhledem na řeku Vltavu a historický střed města je ideálním zázemím pro pořádání tiskových konferencí, seminářů a jednání pracovních týmů. Celoroční využitelnost, komorní prostředí pro max. 80 osob + kancelář, toalety, sprcha uspokojí i nejnáročnější požadavky. Cena pronájmu je závislá na typu akce a délce případného využití prostor.

Minimální cena pronájmu jednotlivých prostor Mincovny na jednorázovou akci:
koncertní a seminární využití: 4 950,- až 9 900,- Kč (podle počtu místností)
gastronomické využití: 19 800,- Kč

Kompletní poradenství, kontakt:

PhDr. Pavel Slavko
Správa zámku Český Krumlov
Zámek 59
381 01 Český Krumlov

Telefon, Záznamník: +420 380 704 711
Fax: +420 380 704 710

E-mail: castle@ckrumlov.cz
WWW: www.castle.ckrumlov.cz

Další možnosti pronájmu v areálu zámku Český Krumlov